KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16129052
nr 1612 9052
Maks Belinsky
(f. 1985), Ukraina
"Castello dell Bianello". Signerad och daterad. Akvarell. Bildmått: ca 20,5x36 cm. Försäljningen sker till förmån för välgörenhetsprojektet "Art for the Future". Yttermått inklusive ram: 33x48 cm
Maks Belinsky, Ukrainsk konstnär född i Lviv 1985.
måndag 15 april 2024
kl 20:35:36